Pellini
btÚvodVôňa kávy ProduktyKávovaryPodporný materiálSlužbyMarketingKontaktfcbkns

PRODUKTY

pellini top pellini oro

PELLINI TOP 100% ARABICA

Zmes Pellini Top je exkluzívny recept  s vysokokvalitných deviatych odrôd 100% Arabíca, vybraných priamo v krajinách ich pôvodu, ktoré  jej dávajú  výraznú a lahodnú chuť. Proces pomalého a riadeného praženia zlepšuje jej kvalitu a zabezpečuje vždy rovnakú  kakaovo- škoricovo -medovú chuť s jemnou kvetinovou arómou.  Nízky obsah kofeínu 1,3 % umožňuje konzumáciu väčšieho množstva  počas dňa.

PELLINI ORO AROMA

Zmes Pellini Aroma Oro sa vyrába z 90% odrôd Arabica a 10% odrôd Robusta,  výlučne z vybraných prvotriednych kvalitných zŕn pre profesionálne použitie. Takéto zloženie zaisťuje chuťovo veľmi silnú kávu s nepriepustnou cremou.
separator
pellini oro pellini top

PELLINI ORO AROMA INTENSO

Zmes Pellini Oro Aroma Intenso v zložení 80% Arabica a 20% Robusta je stredne silná káva s intenzívnou chuťou čokolády, bez známok kyslosti  s príjemnou vôňou a bohatou hustou penou. Táto zmes je  jednoduchá na prípravu a skvelou voľbou pre kaviarne a reštaurácie.

 PELLINI BAR N°9 CREMOSO

Zmes Pellini Cremoso s pomerom 70% Arabica a 30% Robusta  so špecifickou a vyváženou chuťou bez známok kyslosti. Hodí sa predovšetkým do automatických  kávovarov používaných v kanceláriách a domácnostiach.
separator
pellini top pellini top

PELLINI BAR N°82 VIVACE

Zmes Pellini Bar Vivace s pomerom 60% Arabica 40% Robusta nahradila zmes kávy Pellini Classico. Káva má špecifickú a vyváženú chuť, avšak bez známok kyslosti, s bohatou a hustou cremou a jemne korenistou arómou.. Ideálne použitie pre automatické kávovary.

PELLINI BAR N°82 VIVACE

Zmes Pellini Bar Vivace s pomerom 60% Arabica 40% Robusta nahradila zmes kávy Pellini Classico. Káva má špecifickú a vyváženú chuť, avšak bez známok kyslosti, s bohatou a hustou cremou a jemne korenistou arómou.. Ideálne použitie pre automatické kávovary.
separator
pellini top pellini top

PELLINI TOP 100% ARABICA mletá

PELLINI TOP 100% ARABICA bezkofeínová mletá

separator
pellini bio pellini

PELLINI TOP 100% ARABICA BIO

PELLINI UIK Bezkofeínová mletá

separator
pellini pellini

PELLINI BREAK CIALDA

Horúca čokoláda hnedá

separator
pellini  

ČAJE RONNEFELDT